رویداد ها

21
1398 بهمن

"همنشین"

"همینشینبا هدف شبکه سازی و ایجاد پل ارتباطی کوتاه و موثر بین مسئولین کسب و کارها برگزار می­شود. در این رویداد صاحبان کسب و کار مشکلات و دغدغه های خود را به صورت مستقیم به مسئولین منتقل خواهند کرد؛ گزارش خروجی این رویداد در اختیار سازمان های زیر ربط قرار گرفته و از طریق رسانه منتخب فرایند پیگیری و مطالبه گری ادامه پیدا خواهد کرد.

روند ثبت نام و شرکت در " همنشین "

برای ثبت نام اولیه در " همنشین " باید به سایت ایوند مراجعه کرده و بلیط تهیه فرمایید. ایمیلی شامل معرفی مختصری از کسب و کار خود به همراه دلیل درخواست ملاقت با میزبان را به ایمیل hamneshinevent@gmail.com ارسال فرمایید. درخواست شما به دفتر آقای دکتر قاضی عسگر منتقل شده و بنا بر تصمیم ایشان  کسب و کار برای ملاقات دعوت خواهند شد.

با تشکر
بنیاد دکتر زین الدین


13
1398 بهمن

کارگاه آموزشی"چگونه خود را در 10 دقیقه معرفی کنیم؟"

 کارگاه آموزشی"چگونه خود را در 10 دقیقه معرفی کنیم؟" 

معرفی کردن خود به دیگران درست مانند پرده اول نمایش سکانس های آغازین یک فیلم سینمایی اهمیت دارد. افراد معمولا در همان برخورد اول هر چند نادرست از شما و شخصیت شما برداشتی خواهند داشت که تغییر این نگرش به این آسانی نخواهد بود. با توجه به اهمیت این موضوع یکی از کارگاه های آموزشی در زیر مجموعه مهارت های ارتباطی  کارگاه آموزشی"چگونه خود را در 10 دقیقه معرفی کنیم؟"  می باشد. افراد در این کارگاه به شناخت بهتر خصوصیات خود و توانایی ابزار آن در زمان مشخص دست پیدا می کنند و کشف می کنند هر کسی فقط یک بار فرصت معرفی خودش را پیدا می کند.
برای ثبت نام در این کارگاه لطفا کلیک کنید.


9
1398 بهمن

ای کاش وقتی 20 ساله بودم می دانستم


 

اطراف ما دو دسته آدم وجود دارند:

 

 دسته اول کسانی هستند که از گذشته خود راضی هستند و کسانی که از گذشته‌ی خودشان گله‌مندند و هنوز براش راهی پیدا نکردند. 


تمام افراد ناراضی، ای کاش‌هایی هستند که محقق نشدند.


همراهی ما با آدم‌هایی که سعی می‌کردیم کمک کنیم تا ای کاش‌های آینده‌شون رو قبل از شکل‌گیری تجربه کنند و تاثیر کتاب ای کاش وقتی 20ساله بودم می‌دانستم تینا سیلیگ، باعث شد به این رویداد فکر کنیم.

 

می‌توانید با حضور در رویداد ای کاش وقتی بیست ساله بودم می‌دانستم، تجربیات افرادی که در اکوسیستم کارآفرینی فعالند را از زبان خودشان بشنوید.

4 اسفند ماه در مرکز کارآقرینی دانشگاه صنعتی اصفهان منتظر شما هستیم....